Przewozy międzynarodowe Niemcy, Polska, Dania

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową oferującą krajowe i międzynarodowe usługi przewozowe. Zapewniamy bezpieczeństwo, przystępne ceny biletów bez dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów, wysoki limit bagażowy, nowoczesne busy oraz miłą obsługę. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Dostrzegamy potrzeby Pasażerów i dopasowujemy nasze usługi do ich oczekiwań oraz wymagań – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Komfortowe busy do DaniiNiemiec

Dysponujemy nowoczesną flotą niezawodnych, przestronnych i komfortowych 9-osobowych busów znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak VW Crafter oraz Mercedes Sprinter. Pojazdy te zostały zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas jazdy, umilić każdą drogę i pozwolić się zrelaksować Pasażerom podczas długiej podróży. Wszystkie nasze busy wyposażone są w bardzo wygodne fotele z regulowanymi siedziskami, klimatyzację oraz odtwarzacz DVD. Do dyspozycji jest również duża przestrzeń ładunkowa, w której bez problemu pomieszczą się różnych rozmiarów torby, walizki podróżne, paczki oraz przesyłki. Skorzystaj z naszych usług transportowych, pojedź z nami w trasę i sprawdź, jakie jeszcze udogodnienia oferujemy.

Międzynarodowy transport paczek, wygodne przewozy osobowe – poznaj naszą ofertę

Nasze pojazdy – zawsze perfekcyjnie przygotowane do podróży – docierają do różnych miast i miasteczek na całym obszarze Polski, Danii oraz Niemiec. Samochody regularnie poddawane są dokładnym i systematycznym przeglądom, dzięki czemu w drogę wyruszają tylko pojazdy w doskonałym stanie. Dopasowujemy się do wymagań naszych Pasażerów, dotyczących dojazdu pod wskazany adres oraz odbioru z określonego miejsca. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kierowcami, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i już od wielu lat obsługują różne trasy na terenie Polski, Danii czy Niemiec. Sprawdź cennik naszych usług transportowych międzynarodowego przewozu paczek oraz osób i zarezerwuj miejsce.

Usługi transportowe na najwyższym, europejskim poziomie

Zainteresowała Cię nasza oferta przewozu osóbpaczek na terenie Polski, NiemiecDanii? A może chcesz skorzystać z dodatkowych usług np. wynajmu samochodów lub przewozu na lotnisko? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.

Cennik

Bilety osobowe

Trasa: Polska-Dania/Dania-Polska od 480zl/850dkk 

Trasa: Polska-Niemcy/Niemcy-Polska 450zl/100€

Trasa: Szczecin-Dania/Dania-Szczecin 450zl/750dkk

Transport paczek

Paczki do 20 kg – 150zł / 40€ / 300Dkk
Paczki do 30 kg – 200zł / 50€ / 350Dkk

Wyjazdy z Danii: Poniedziałek, Piątek
Wyjazdy z Polski: Czwartek, Niedziela

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń teraz!

Adres

USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Twardowski

K. K. Wielkiego 71/9
32-300 Olkusz

NIP: 6371416873
REGON: 273401664​

Uwaga!

Należy pamiętać, że wymagamy od Państwa telefonicznego potwierdzenia rezerwacji na dzień przed planowanym wyjazdem!​

GOLD STAR bus z Danii do Polski, Bus do Danii, Busy do Niemiec Przewozy do Danii Busy do Danii Bus Dania-Polska Bus Polska-Dania Bus Dania Polska Bus Polska Dania Bus do Danii z Dębicy Bus do Danii z Rzeszowa Bus do Danii z Krakowa Bus do Danii z Tarnowa Bus do Danii z Sędziszowa Małopolskiego Bus do Danii z Ropczyc Bus do Danii z Wojnicza Bus do Danii z Brzeska Bus do Danii z Bochni Bus do Danii z Chrzanowa Bus do Danii z Mysłowic Bus do Danii z Katowic Bus do Danii z Gliwic Bus do Danii z Strzelc Opolskich Bus do Danii z Krapkowic Bus do Danii z Opola Bus do Danii z Brzegu Bus do Danii z Oławy Bus do Danii z Wrocławia Bus do Danii z Legnicy Bus do Danii z Olkusza Bus do Danii z Nowego Sącza Bus do Danii z Limanowej Paczki do Danii Paczki do Niemiec Bus do Danii z Malopolski Bus do Danii z Kielc Bus do Danii z Piotrkowa Trybunalskiego Bus do Danii z Łodzi Bus do Danii z Pabianic Bus do Danii z Sieradza Bus do Danii z Kalisza Bus do Danii z Pleszewa Bus do Danii z Środy Wielkopolskiej Bus do Danii z Poznania Bus do Danii z Nowego Tomyśla Bus do Niemiec Bus do Berlina Bus do Hamburga Bus do Danii z Krakowa, Bus do Danii z Warszawy, Bus do Danii z Lublina